Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Tułowice - Ogłoszenia sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tułowice

Tułowice,mazowieckie

110 000 zł1 066 m² 103,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Tułowicach | Gmina Brochów | Powiat Sochaczewski | Pod Zabudowę Jednorodzinną | Powierzchnia 1066 m2 | W Drodze: woda Prąd Kanalizacja Sieć Telekomunikacyjna | Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Boczna

Tułowice,opolskie

169 000 zł808 m² 216,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana w Tułowicach! Posiadamy w ofercie atrakcyjną, płaską działkę budowlaną o powierzchni 8 arów, położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Tułowice

Tułowice,opolskie

300 000 zł2 772 m² 108,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Witam, na sprzedaż pięknie położona działka nr 190/18 znajdująca się w Tułowicach Małych nad brzegiem stawu Hutnik i w bliskim sąsiedztwie rzeki Ścinawy. Działa uwzględniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tułowice

Tułowice,mazowieckie

81 675 zł1 485 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1485 m , położona w malowniczej miejscowości Tułowice, gmina Brochów. Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tułowice

Tułowice,opolskie

51 500 zł1 010 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura posiadamy działkę położoną w malowniczym miejscu, w sąsiedztwie lasów oraz zabudowań mieszkalnych. Działka znajduje się w miejscowości Tułowice (25 km od.